• Zestaw figurek Mobilna lecznica dla zwierząt ze źrebięciem rasy hanowerskiej

Symbol: WFSLHZ0UC042439
Wiek Od 5 lat
217.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN Paczka 8.19
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 100100100

Zostaw telefon

Mobilna Lecznica dla Zwierząt ze Źrebięciem Rasy Hanowerskiej

Bip, bip! Zdarza się, że któryś z hasających źrebaków zrobi sobie krzywdę. Na szczęście mobilna lecznica dla zwierząt z serii schleich HORSE CLUB natychmiast zjawia się na miejscu. Pani weterynarz fachowo wprowadza pacjenta do przenośnego aparatu rentgenowskiego i pokazuje uniesiony kciuk: nic nie jest złamane! Po środkach przeciwbólowych i mnóstwie marchewek źrebak wraca do ścigania motyli.

Bip, bip! Nadjeżdża mobilna lecznica dla zwierząt z serii schleich HORSE CLUB! W samą porę! Źrebak rasy hanowerskiej jest ranny. Nie ma czasu do stracenia - ale to nic nowego dla profesjonalnej pani weterynarz. Spokojnie i ostrożnie wprowadza źrebaka do przenośnego aparatu rentgenowskiego. Uff, nic nie jest złamane. Zranione zwierzę dostaje środki przeciwbólowe. Po takim szoku źrebak na pewno zasługuje na pęczek świeżych marchewek. Spójrz, już czuje się lepiej i rusza gonić motyle. A mobilna lecznica dla zwierząt może ruszać do kolejnego wypadku. To pasjonujące, nie sądzisz?

  • Zestawy i figurki schleich inspirują dzieci do kreatywnej i samodzielnej zabawy. Potwierdzają to nawet eksperci!
  • Figurki schleich są tworzone z dbałością o wierne oddanie szczegółów, dlatego wyglądają niezwykle realistycznie. Świetnie nadają się więc do zabaw edukacyjnych.
  • Artykuł należy do linii tematycznej HORSE CLUB i jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.