• Wyrzutnia Excel Omega 98 strzałek

Symbol: WBXSHP0UH040411
Wiek Od 8 lat
187.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN Paczka 8.19
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 100100100

Zostaw telefon

X-Shot Wyrzutnia Excel Omega 98 strzałek

Przenieś swoje pojedynki na zabawkowe wyrzutnie na zupełnie nowy poziom z karabinem X-Shot Excel Omega! To wyrzutnia, na którą czekaliście! Dwa rodzaje strzału pozwolą dopasować taktykę do sytuacji i jeszcze lepiej trafiać cele. Zdecyduj się oddać pojedynczy strzał z dystansu do 27 m lub uwolnij grad strzałek ze swojego pasa z amunicją na 30 pocisków. Tryb Slam-Fire wyrzutni X-Shot Excel Omega pozwala wystrzelić nawet do 4 pocisków na sekundę!

Zobacz, jak automatycznie obracająca się lufa wyrzutni ciska piankowymi strzałkami i daje Ci niesamowitą przewagę! Karabin X-Shot Excel Omega zapewni emocjonującą aktywną zabawę dla wszystkich miłośników nowoczesnych wyrzutni. Kiedy amunicja się skończy - po prostu odepnij pas ze strzałkami, uzupełnij go w prosty sposób i szybko wracaj do akcji! Aż 98 pocisków w zestawie zapewni długie starcia.

  • Nowoczesna zabawkowa wyrzutnia X-Shot Excel Omega w zestawie z 98 piankowymi strzałkami będzie idealnym prezentem dla dziecka kochającego aktywną zabawę (w wieku od 8 lat).
  • Karabin na piankowe pociski ma dwa tryby strzału - pojedynczy oraz tryb Slam-Fire, pozwalający strzelać amunicją do 4 strzałek na sekundę.
  • Intuicyjny system ładowania: wystarczy zdemontować pas z 30 pociskami, załadować go i szybko wrócić do akcji.
  • W zestawie znajduje się wyrzutnia X-Shot Excel Omega oraz 98 piankowych strzałek, zapewniających długie starcia.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.