• Gra Wojownicy Podziemi Druga Edycja

Symbol: WGLCGP0UH000198
Wiek Od 8 lat
161.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
ORLEN Paczka 8.19
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 100100100

Zostaw telefon

GRA PRZYGODY, ZRĘCZNOŚCI I (ŁAMANIA) KOŚCI!

W świecie, którym nie ma prawdziwych bohaterów, są prawdziwe kłopoty. Ale też ogromne możliwości! Nie ważne, czy na co dzień sprzątasz w królewskim wychodku, czy parasz się kontrolą biletów. I Ty możesz zostać bohaterem - przepatrzywać podziemia, patroszyć potwory, prxzejmować ich pieniąchy i wreszcie pluskać się w przepychu i prestiżu. Oczywiście z większym prawdopodobieństwem zginiesz, ale kto nie ryzykuje..., ten nie zostaje WOJOWNIKIEM PODZIEMI.

Wojownicy Podziemi to prawdopodobnie najzabawniejsza gra w jaką zagrasz. Łączy przygodę, zręczność i poczucie humoru. Zbierz parszywą kompanię. Razem przemierzycie lochy i stawicie czoła hordom pokracznych monstrów. W ogniu walki i w desperacji będziecie musieli umiejętnie wykorzystać swoje talenty i odwagę, by w jednym kawałku stanąć przed Władcą Podziemi. I tu będzie po was!

Wojownicy podziemi to zręcznościowa gra przygodowa z mocnym przymrużeniem oka. Jako drużyna samozwańczych bohaterów ruszacie w mroczne (acz, jak wyżej, z przymrużeniem oka) podziemia, by stawić czoła napotkanym tam przeciwnościom i w miarę możliwości opuścić je (podziemia! nie przeciwności) w jednym kawałku. Za każdym rogiem spotkają was niespodzianki, ale w bardzo ogólnym ujęciu wyprawa będzie niezmiernie prosta (w tym wypadku "prosta" nie jest synonimem "łatwa"):

Wchodzicie do podziemi, odkrywacie kolejne tajemnicze komnaty, w których niechybnie napotkacie kolejne, coraz silniejsze potwory. Na końcu drogi czeka was wielki zły - władca lokalnego lochu, którego pokonanie pozwoli wam wypełznąć na powierzchnię w triumfie. Najważniejszym elementem podróży będzie walka toczona za pomocą kości, którymi będziecie rzucać... w najprzeróżniejszy i często bardzo dziwaczny sposób. Niniejszy egzemplarz stanowi drugą edycję Wojowników podziemi, w której dodano nowe ilustracje i usprawniono zasady. Oprócz wersji podstawowej (której instrukcję trzymasz w dłoniach) masz do dyspozycji serię dodatków. Wszystkie części serii nadają się do całkowicie samodzielnej rozgrywki, ale możesz je także dowolne łączyć, tworząc unikalne wyzwanie dla swej drużyny.

Dawno, dawno temu w dalekiej krainie...

...żyli potężni, dzielni i szlachetni bohaterowie płci obojga, których wiekopomne czyny dawały wiarę, nadzieję i inspirację tysiącom. Nic zatem dziwnego..., że nic dobrego z tego nie wynikło. Dziś w odległej krainie (a także wszystkich sąsiednich) nikogo nie dziwi, że fuchy bohatera próbuje całkowicie pomylony gnom (nawet jak na gnomie standardy), niepiśmienna czarodziejka, czy zwolniony za nieudolność zastępca pomocnika zamkowego psiarczyka. Części z tych indywiduów jakimś cudem udaje się przeżyć. Większość bardzo się stara, lecz jeszcze mocniej zawodzi.

Niebezpieczeństw natomiast nie brakuje. Krainie zdecydowanie przydałby się zastęp PRAWDZIWYCH bohaterów. Czy jesteście nimi może wy? Nie, niestety nie. Bądźmy szczerzy. Jesteście kolejną zbieraniną herosów z przypadku, którym wyśniły się dokonania godne pieśni. Spójrzcie jednak na to z lepszej strony. Nikogo nie rozczarujecie, bo poza wami samymi nikt nie pokłada w was najskromniejszych nadziei. Istnieje natomiast małe, bardzo małe, całkowicie mikroskopijne prawdopodobieństwo, że wzbijając się na wyżyny waszych mikrych możliwości, dokonacie jednak czegoś, co nie będzie powodem do wstydu (a przynajmniej nie wyłącznie). Zatem zbierajcie manatki i ruszajcie ku przygodzie jako WOJOWNICY PODZIEMI. Połamania kości!

Wojownicy podziemi to gra opowiadająca o przygodach desperatów górnolotnie mieniących się bohaterami... Tak, to o was mowa! Trafiacie do należycie mrocznych lochów z adekwatnym poziomem łupów. Teraz pozostaje wam tylko zrobić użytek z waszej wrodzonej gracji i niepowtarzalnych umiejętności, aby stłuc na kwaśne jabłko hordy przerażających, potężnych i bezwzględnie zabójczych potworów, które stoją na waszej drodze. Jeżeli przetrwacie i w epickiej finałowej walce pokonacie wielkiego złego, zwyciężacie! Zatem ruszajcie, głupcy... i porzućcie wszelką nadzieję.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.